Sigorta Öğrenme

Günümüz dünyasının en yüksek teknolojisinin yer almakta olduğu internet üzerinden artık Sosyal Güvenlik Kurumu ile ilgili olan çok sayıdaki işleminizi gün içerisinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun için internet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarını rahatlıkla kullanabilme olanağınız bulunmaktadır. İnternet üzerinde yer almakta olan Sosyal Güvenlik Kurumu uygulaması E-SGM ile şifresiz olarak sigorta öğrenme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sigorta Öğrenme Nasıl Yapılır?

ssk sorgulama
İnternet üzerinde yer almakta olan E-SGM uygulaması sayesinde artık sigorta öğrenme işleminizi şifresiz olarak sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada altta yer almakta olan bağlantıya tıkladıktan sonra T.C. kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olunan il, doğum tarihi ve cilt numarası bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Ayrıca güvenlik amaçlı olan güvenlik kodunu da ilgili yere girdikten sonra sorgula sekmesine tıklamanız gereklidir.

Bu işlemlerin ardından sigorta öğrenme işleminiz için açılan sayfadaki en üstte yer almakta olan tescil kaydı tespiti sekmesine ardından da açılan alt kategoriler içerisinde en üstte yer alan tescil kaydı tespiti 4A sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

E-Devlet Sigorta Sorgulama İçin: Tıklayınız

E-SGM Sigorta Sorgulama İçin: Tıklayınız

SGK,Sigorta Sorgulama,SSK Sorgulamaları

Buradan yorum yapabilirsiniz...